תחום ה Content marketing תפס תאוצה בשנים האחרונות הודות לפלטפורמות Outbrain ו Taboola (ויש עוד כמה רשתות פרסום תוכן) אשר משבצות בתחתית מאמרים וכתבות באתרים, המלצות לתכנים נוספים מאותו האתר או מאתרים אחרים ברשת. שיווק תוכן בא כשיווק משלים (ולפעמים אף משמעותי במיוחד) לאפיקי השיווק האחרים ונמצא אף יעיל יותר מבחינת עלות/תועלת מקמפיין באנרים רגיל.

המנגנון פשוט למדי וכלל שני צדדים למנגנון:

הצד הראשון – הוא הצד המארח, והם אתרי תוכן גדולים (כדוגמת Times, The guardian או Ynet וכו' בארץ). הם מצידם מאפשרים מתחת לכל כתבה שלהם לשים קישורים לכתבות מומלצות אחרות מתוך אתרים אחרים. אחת מהכתבות המומלצות האלה יכולה להיות כתבה שלכם.

הצד השני – זה אתם (ואנחנו איתכם). אנחנו כותבים יחידת תוכן איכותית, ובאמצעות רשתות פרסום התוכן Outbrain או Taboola (בהתאם לשוק היעד) אנו "נלחמים" על שיבוץ הכתבה שלנו באיזור ההמלצות. זה מתבצע באמצעות מתן Bids תחרותיים, עיצוב תמונה מושכת וכותרת מפתה. תכנים מוצלחים המשווקים טוב יכולים לזכות לחשיפה מאד גבוהה.

הפרום מתאים בעיקר לקמפייני לידים חשיפה אך ניתן להשתמש בזה גם למכירות ישירות.

(*) אנו מטפלים בתקציבי פרסום חודשיים של 5000$ לפחות.

פרסום ב Outbrain ו Taboola – איך זה עובד?

בניית תוכנית שיווק תוכן והגדרת יעדים

בניית התוכנית כוללת הגדרת היעדים (חשיפה/לידים/מכירות), בחירת הפלטפורמה המתאימה, הגדרת תקציב וסוגי התוכן הנדרשים.

בניית תוכן

התכנים (מאמרים, או סרטוני וידאו) יכולים להיכתב על ידנו או על ידי הלקוח וניתן אף להשתמש בתכנים קיימים שפורסמו כבר באתרי הלקוח. ניתן גם לפרסם ולקדם תכנים שנכתבו עליכם באתרים אחרים שאינם שלכם!

ניהול קמפיין תוכן ומדידות

ברגע שהפעלנו את הקמפיין, התכינם שלנו מופיעים בתוך המלצות קריאה תחת מאמרים אחרים באתרי תוכן ענקיים. קוראי אותו מאמר יכולים להקליק על ההמלצה ולעבור לכתבה/יחידת תוכן שלכם. מאותו רגע, אנוצ מבצעים מדידות, אופטימיזצייה, ניהול תקציב, ו A/B Testing בלתי פוסק שכולל החלפת התמונות והכותרות על מנת להשיג שיעור הקלקה גבוה ואיכותי

להפצת התכנים שלכם ב Outbrain/Taboola עוד היום

התקשרו ל 03-5104335
או
לחצו כאן

גאים לשרת