אפיון זו אומנות וככזו היא דורשת דייקנות, ירידה לפרטים, ותפיסה מערכתית. נסו לדמיין אפיון שנכתב על ידי מנתח מערכות, מומחה חווית משתמש, מעצב, מומחה שיווק אונליין, מנהל מוצר ואנליסט – זהו אפיון מושלםאנו ב Quickwin מאמינים שאפיון אינו רק מסמך טכני. הוא הפירוש הטוב ביותר לצרכיך על מנת שתוכל לפתח את המוצר הטוב ביותר.

מה אתם צריכים

ליווי צמוד ומקצועי של תהליך הפיתוח

קרא עוד
אנו עובדים בצמוד לחברת הפיתוח ודואגים שלא יהיו אי הבנות בין הלקוח לפיתוח. אנו גם מעדכנים את האפיון באופן שוטף וגם לאחר השקת המערכת.

טרמינולוגיה, גלובליות ו Off-Shore

קרא עוד
הודו, אוקראינה, רומניה, רוסיה או כל מקום אחר בו מתבצע הפיתוח – כל האפיונים נכתבים באנגלית מקצועית על מנת לאפשר לכם להעביר את הפיתוח לחברות זרות.

Agile, Scrum, Waterfall

קרא עוד
אנו עובדים בשיטת Waterfall וגם יכולים לאפיין עבור מתודולוגיית פיתוח Agile/Scrum. לא משנה באיזו מתודלוגיית פיתוח אתם עובדים – אנחנו שם.

שקיפות ועמידה בזמנים

קרא עוד
אתם מקבלים מאפיין צמוד, לו"ז מותאם אישית ופגישה בכל מקום בו נוח לכם. בנוסף, האפיון נגיש בכל רגע נתון על מנת שתוכלו לראות את ההתקדמות, ולהעיר הערות.

נסיון, הבנה, ידע והרבה ערך מוסף

קרא עוד
אפיון תהליכים, סידור מסכים, תסריטי משתמש, ביצועים, חווית משתמש, מובייל או דסקטופ, תשתיות ועוד. כל הערך המוסף שנצבר במהלך השנים – שלכם.

פרוייקטים אחרונים

אפיון של מערכת הימורים בדומה ל Winner הישראלי. אפיון גדול הכולל פיתוח ואפיון ממשקים בעמדות קצה, הדפסות טפסים, בקרה, ניהול סיכונים, קליטת המידע, חלוקת זכיות וגם את כל ניהול הארגון – ניהול עובדים, משכורות, בונוסים, חשבונות, מאזנים ועוד.

אפיון, עיצוב והובלת פיתוח מערכת BI/Analytics חדשנית שעומדת לצאת לאור ב 2015. הפעילות כללה תכנון המוצר, אלגוריתמים, תכונן מסכים, פיצ'רים ותסריטי משתמש.

מערכת מידע ללקוחות קצה עבור חברת משלוחים בינלאומית (B2B). המערכת כוללת אתר מותאם למובייל ואפליקצייה הכוללת מידע על משלוחים, אוניות, טיסות ופירוט מלא של תכולות המשלוחים ומידע פיננסי

אפיון, תכנון ועיצוב מערכת שיתוף ל WhatsApp  בשם Avakoo, המיועדת לאתרי אי-קומרס וספקי תוכן (Publishers).  המורצ ירד מהאוויר בסוף 2014.

סיוע בתכנון מערכת Evolero, מוצר SAAS להקמה וניהול כנסים. הפעילות כללה גם גיבוש תפיסת מוצר ושיווק מוצר.

אפיון ופיתוח תוסף לכרום עבור משתמשי גוגל אנליטיקס. התוסף הוכר רשמית על ידי גוגל אנליטיקס ונמצא ברשימת התוספים המומלצים על ידי החברה. התוסף מותקן בלמעלה מ 16,000 מחשבי קצה.

אפיון מערכת לניהול הדרכות כמוצר ענן.

רוצים להתחיל את האפיון עוד היום?

התקשרו ל 03-5104335
או
לחצו כאן

תהליך האפיון

בה אתם מספרים על הרעיון, המוצר, הטכנולוגיה והדרישות שלכם.
זה חלק הליבה של הפעילות והוא כולל ראיונות עומק עם הוגי הרעיון ובמהלכן אנו מאתגרים את הלקוח בשאלות "קשות" הנודעות לעזור לנו להתמודד עם מצבי קצה ואולי להאיר פינות שהלקוח לא היה מודע אליהן. הכל מתומלל ומתועד על מנת שנוכל לכתוב אפיון מדוייק ולא על סמך זכרון. בדר"כ אנו מפיקים מסך אפיון כללי, High Level Design המכיל ארכיטקטורה כללית, ורשימה של פיצ'רים שצריכים להיתמך ולעיתים אף סקיצות גולמיות של המערכת על מנת שהלקוח יבין שאנחנו הבנו אותו היטב
אנו תמיד מתחילם מאפיון הקרוי High Level Design – המתאר את התהליכים המרכזיים של המערכת, ממשקים כלליים וכו', על מנת שהלקוח יבין מהם מרכיבי המערכת ואיך זה אמור להראות ולהתנהג. לאחר מכן, אנו צוללים פנימה לכתיבת אפיון מפורט יותר הכולל אפיון מסכים מדוקדק, תהליכי מידע, תסריטי משתמש, אלגוריתמים, ארכיטקטורת מידע וכו'. מסמך זה כולל בתוכו מאפיינים כלליים של המערכת ומתייחס גם לגיבויים, שחזורים, הגנה על מידע, תשתיות נדרשות, ביצועים והתייחסות ליכולת המערכת לגדול (Scalability).מסמך אפיון זה עובר בסופו של דבר ללקוח וממנו למפתחים
אנו מלווים את הפיתוח ככל שנצטרך על מנת לענות על שאלות, להשלים חוסרים אם נתגלו ולייצג אתכם באופן מלא מול חברת הפיתוח. אנו ממליצים להמשיך לעדכן את מסמך האפיון באופן שוטף בהתאם לשינויים שהמערכת עובדת על מנת שיהיה תיעוד מסודר של הדברים ואם תצטרכו בעתיד להחליף חברת פיתוח, יהיה להם קל יותר (ולכם זול יותר) להכנס לעובי הקורה וללמוד את המערכת בזמן קצר