כמעט בלתי אפשרי להתמקצע ולהיות מומחה בכל אפיק פרסום שהרשת מציעה לכם. יש כאלה שמתמחים בוידאו, יש כאלה שמתמחים ב Media Buying וחלק אלופים בפרסומות קופצות. אנו ב Quickwin מתמקדים רק בשירותים בהם אנו בטוחים שנוכל לתת שירות מצטיין ולהביא לתוצאות מעולות:

פרסום בגוגל – עם התמחות בקמפיינים מסוג Remarketing, Shopping, E-Commerce ושיווק טכנולוגיות. אנו פועלים בכל העולם ומשתמשים במיטב הטכנולוגיות המסייעות לנו לנצל את התקציב באופן אופטימלי בשווקים תחרותיים.

פרסום בבינג (Bing) – לכאורה האח הקטן והפחות מוצלח של גוגל אבל בפועל מדובר בשוק לא מנוצל שרבים מהמפרסמים נרתעים ממנו וחבל. כוח הפרסום של בינג הולך ועולה בהתמדה ומכיל אינספור הזדמנויות בשווקים לא מנוצלים, ובעלויות שיפתיעו גם אתכם.

פרסום בפייסבוק – מערכת הפרסום של פייסבוק הפכה להיות מורכבת למדי ואינה חפה מחסרונות בעיקר בצד המדידה והבקרה, אבל עדיין פייסבוק מציעים אפשרויות טירגוט חלומיות שאי אפשר להשיג בשום מקום באותה רמת אפקטיביות.

פרסום וקידום תכנים באמצעות רשתות המלצת התוכן של Outbrain ו Taboola. הפעילות לא חייבת לכלול כתיבת תכנים וניתן אף לקדם תכנים שנכתבו על יד יאחרים בתפוצה עולמית ולייצר חשיפה לתכנים או למותג שלכם. לקריאה מורחבת על פרסום בטאבולה ואאוטבריין

פעילות הפרסום למעבירי תקציב חודשי של מעל 20,000$ לחודש בלבד. במידה ואין ברשותכם תקציבים כאלה, אתם מוזמנים לפנות אלינו ונפנה אתכם לחברות פרסום אחרות.

הסמכות

רוצים לשפר את ביצועי הקמפיינים שלכם?

להוריד CPA ולפרוץ לשווקים חדשים?
לחצו כאן

גאים לשרת