פרסום מבוסס Performance

צור קשר

פרסום מבוסס Performance משמעותו פרסום אונליין המבוסס על תוצאות וביצועים. לא קונים סתם מדיה ושטחי פרסום, אלא רק איפה ומתי שיביא למכירה או להשגת כל יעד רצוי לרבות לידים, הרשמות, הורדות, התקנות אפליקציות וכיו”ב.

לכל מוצר או שירות יש את פלטפורמות הפרסום המתאימות לו, בהתאם לשלב הלקוח בפאנל, ולתוכנית הפרסום הכוללת. כמעט בלתי אפשרי להתמקצע ולהיות מומחה בכל אפיק פרסום שהרשת מציעה לכם. יש כאלה שמתמחים בוידאו, יש כאלה שמתמחים ב Media Buying וחלק אלופים בפרסומות קופצות. אנו ב Quickwin מתמקדים רק בשירותים בהם אנו בטוחים שנוכל לתת שירות מצטיין ולהביא לתוצאות מעולות. עם זאת, אנו בררנים בפרוייקטים פרסום ואנו מקבלים לקוחות בעלי תקציב חודשי של מעל 25,000$.

מה פעילות הפרסום כוללת?

ניתוח קמפיינים קיימים ומודל עסקי

ולידציה למדידה ומעקב

בחירת פלטפורמות פרסום

ניהול שוטף

דיווח

ניתוח קמפיינים קיימים ומודל עסקי

אם אתם מגיעים אלינו עם קמפייים רצים, קצת קשה לנו ישר לקפוץ למים כמו אינדיאנים ולהמשיך מהנקודה בה הפסקתם. אנו חייבים קודם ללמוד את מבנה המוצר והעסק, מה מרוויח יותר או פחות, להבין את המודל העסקי והכי חשוב ללמוד לעומק את ההיסטוריה של הקמפיינים שלכם. ה עבד, מה לא עבד, מה שונה לאחרונה, למה הקמפיינים בנויים כך מלכתחילה וכו'.

ולידציה למדידה ומעקב

לא מתחילים קמפיין מבלי לוודא שכל מערכות המעקב והמדידה עובדות באופן מושלם. שהמספרים הגיוניים, שמודלי האטריביושן מוגדרים כמו שצריך ושכל הפיקסלים יורים מתי שצריך עם הערכים הנכונים. לכל רשת פרסום קודי המעקב שלה וצריך לדעת שהכל מנגן כמו שצריך לפני שרצים.

בחירת פלטפורמות פרסום

אנחנו פועלים בכל הרשתות המובילות - גוגל (חיפוש, שופינג, רימרקטינג, יוטיוב), פייסבוק/אינסטגרם, בינג(לא בישראל) אאוטבריין וטאבולה, וכמובן בלינקדאין, טוויטר ורדיט. יש עוד עשרות רשתות אבל אנו בוחרים את הרלוונטיות ביותר בהתאם למוצר/שירות ולשלב בפאנל. בכל פלטפורמה נבחר את טכנולוגיות הפרסום המתאימות ביותר ובעלות ה ROI הטוב ביותר.

ניהול שוטף

ניהול פעילות הפרסום מבוצעת בשקיפות מלאה. החשבונות של הלקוח, כל השינויים גלויים לכם, כל התקשורת מתבצעת בכלים מסודרים (לא וואטסאפ) וכל דרישה לקמפיין חדש/מבצע בהתאם ל SLA שנקבע. עם זאת, אין אצלנו "דחוף להיום/מחר". אנו עובדים עם תוכנית עבדוה מסודרת. אם אתם רצים מהר מעכשיו לעכשיו, והכל "דחוף" ובשעות לא מקובלות, אנחנו כנראה לא הספק המתאים לכם.

דיווח

במידה והלקוח אינו מעוניין להכנס למערכות הפרסום ולראות נתונים, אנו בונים דשבורדים מפורטים המכילם נתונים מכל מערכות הפרסום, עם חישובי ROI Cross-platform ונתונים נוספים בהתאם לצרכי הלקוח.

גאים לשרת