התקנתם גוגל אנליטיקס או מערכת אחרת באתר (Mixpanel, Flurry וחבריהם). הנתונים מתחילים להגיע, ו..מה עכשיו? ניתוח הנתונים, עיבודם והסקת מסקנות הינו תהליך מורכב הדורש ידע ומיומנות רבה. להכיר את המערכת זה לא מספיק וממילא רוב הדוחות המוכנים מייצרים מסך עשן לדבר האמיתי. בעולם האנליטקיס מתייחסים למונח "כסף על הרצפה" (Money On The Floor) המייצג את אותם נעלמים באתר, אותה התנהגות אשר גורמת לאנשים לנטוש את תהליכי הליבה, לעזוב את סל המוצרים ובכלל. אנו ב Quickwin שמנו לעצמנו להתמקד בתחום האנליטיקס ומזה שנים רבות אנו מפעילים בלוג וקהילה תוססת בנושאי אנליטיקס בשם "ווב אנליטיקס ישראל" וכמובן גם מעבירים קורסים שוונים לארגונים ובראשם קורס גוגל אנליטיקס, הוותיק והמתקדם בארץ.

בדיקת תקינות גוגל אנליטיקס ו GTM

המספרים לא מסתדרים? ההמרות לא תקינות? משהו מרגיש לכם חסר? זה הזמן לבצע Sanity Check מקיף על כלל החשבון, ותקינות ההגדרות, בניית פאנלים, הגדרת Goals באופן תקין, הפעלת פיצ'רים נדרשים וטיוב הנתונים.

הטמעות Google Tag Manager מתקדמות

GTM זה עסק למקצוענים. מעטים האנליטסים שיודעים לעבוד עם Google Tag Manager. המערכת דורשת ידע נרחב בקוד, הבנה מעמיקה, אחריות ודקדוק בפרטים. בכל זאת, זו מערכת הפועלת בסביבות הייצור. ברשותנו נסיון רב בהטמעות מורכבות ועתירות קוד.

שיפור יחס המרה

לא מרוצים מהתוצאות? לאר ברור לכם מה קורה באתר? הדוחות מורכבים מדי? מוציאים הרבה כסף ולא בטוח על מה? הקליקו לפרטים על תהליכי שיפור יחס המרה באתרים ואפליקציות.

הדרכות אנליטיקס לארגונים

זה הזמן להכשיר את צוותי השיווק, ה UX וה Product בגוגל אנליטיקס וכלי אנליטיקס נוספים. אנו עורכים הדרכות מרוכזות בארגונים, על פי תוכנית שנתפרת במיוחד סביב הפעילות שלכם, ומבוססת על הנתונים שלכם. ימי עיון, סנדאות או הדרכות Hands-On – בהתאם לצורך. מאחורינו כמעט אלף שעות הדרכה בעשרות ארגונים ונסיון רב בהעברת המתודולוגיה והכלים.

תכנון בניית דשבורדים אינטראקטיביים לאנליטיקס ומערכות פרסום

כל הנתונים, בזמן אמת, מכל המערכות – אנליטיקס, אדוורדס, פייסבוק, יוטיוב, לינקדאין ועוד – הכל במקום אחד נגיש, אינטראקטיבי, מעוצב וחדשני! אנו עושים שימוש ב Google Data Studio ביחד עם כלים נוספים ומנגישים לכם את כל המידע במקום אחד.

גאים לשרת

הסמכות

סיפורי הצלחה

איך הכפלנו את אחוז ההמרה פי 2.2 באתר בריטי לליסינג רכבים?

לקריאת מקרה המבחן

איך הבאנו לגידול של 20% במכירות באתר ללא שינוי המחירים או שינוי העיצוב

לקריאת מקרה המבחן

כיצד הורדת מבחן ה Captcha הגדיל את שיעור הפניות?

לקריאת מקרה המבחן

70% מהפונים אלינו פשוט מתקשרים

03-5104335

השאר לוחצים כאן